Go to footer

Лекува ли се Садо-мазохизма?

Тук можете да споделите своя личен опит в справянето с проблеми с Вашето индивидуално психично здраве, да получите и дадете подкрепа или съвет от други посетители на форума.

Лекува ли се Садо-мазохизма?

Мнениеот Georgi » 19 Юни 2006, 09:08

Здравейте!
Имам един проблем.
Лекувам се от депресия, но всъщото време си падам и по БДСМ.
Харесва ми да бъда покорен роб-послушно момченце на своята Господарка.
Проблема ми е, че от известно време всичките жени с които имам интимни отношения са строги Господарки и това не ми влияе добре на лечеието.
Питам се дали това че харесвам да съм покорен роб-да бъда бит унижаван и измъчван може да се лекува.
Моля помогнете. Дайте мнението си.
Притеснявам се да споделя това с лекаря си.
А и на мен ми харесва да бъда послушното момче на милата си строга Господарка1
Heaven is my home!
I want to be there...
Georgi

it`s me

Мнениеот Гост » 19 Юни 2006, 10:19

00
Последна промяна Гост на 15 Яну 2007, 14:22, променена общо 1 път
Гост

Мнениеот nqkoq » 19 Юни 2006, 14:07

Georgi не виждам за какво ти е да се лекуваш.Нали ти харесва да си роб? :roll: Вярно е,че може да ти пречи на лечението от депресия,но моето мнение е,че това какво харесваш и какво не си е въпрос на вкус.Ти не си болен,че да се лекуваш.
nqkoq

Мнениеот Гост » 19 Юни 2006, 15:01

Да харесва ми, но това ме измъчва много защото си мисля че съм болен.
Не може ли и аз да правя секс като всички нормални хора?
Като се стигне до секс с някое готино маце аз се отказвам или пък го правя с неудоволствие представяте ли си го това?
:oops:
Вместо това предпочитам да ме завържат да ме бият, измъчват и унижават. Тялото ми е цялото в синини от камшика и палката на господарката ми. А също така и от токчетата с които ме тъпче.
А пък Тя много се възбужда като ме чука с изкуствен. Е кажете ми това нормално ли е жена да чука добро момче като мен.
Но не мога без тях само така получавам сексуално удоволствие. Даже я боготворя то си има и специален термин в БДСМ за такава жена. Нарича се GODDESS и аз я боготворя.
Но всъщото време се лекувам и от рекурентно депресивно разстройство.
И това много усложнява нещата защото много страдам по-своята Богиня и хапчетата не ми действат. Не се получава нищо.
Всяка нощ заспивам с надеждата, че утре може и да не се събудя. Толкова силно страдам че не ми се живее от мъка. Едвам издържам.
Моля ви помогнете.

Благодаря Ви че прочетохте моето изкияние на душата.
Просто не знам какво друго мога да направя освен да споделя с вас.
Благодаря ви за вниманието.

Поздрави:Георги
Гост

it`s me

Мнениеот Гост » 19 Юни 2006, 18:38

00
Последна промяна Гост на 15 Яну 2007, 14:22, променена общо 1 път
Гост

Мнениеот Georgi » 20 Юни 2006, 11:00

Благодаря Ви за подкрепата!
Чувствам се по-спокоен като ми казвате, че не съм болен и ненормален като харесвам такива неща. Май точно от това имам нужда. Някой да ми вдъхне увереност за това, че важното е какво харесвам и какво ми доставя удоволствие. Може би занапред ще успея да живея в мир със себе си, макар да мисля че ще ми бъде трудно, защото повярвайте ми срещам само неразбиране и осъждане от страна на околните.
Радвам се, че има хора като вас които ме разбират.

Сега за депресията.
Като основно лекарство пия Ердонакс (сутрин и вечер по една таблетка), а като помошно Серопрам (по половин таблетка сутрин). Това е по предписание на лекуващия лекар.
Проблема се състои в това, че имам чувството че не ми действат. Докато преди известно време пиех Серопрам и по половин таблетка на обяд(освен сутрин) и Ердонакс пак по две, и тогава се чувствах много по добре.
Въпроса ми е дали нещо не ми е объркано лечението щом от половин таблетка Серопрам разликата в състоянито ми е просто огромна.
Може би Серопрамът трябва да ми е основното лекарство? А не Ердонакса.
Моля дайте ми съвет какво да правя.

Има ли вероятност и изобщо да не мога да се излекувам от депресията?
Вече се лекувам 4 месеца и няма особен резултат.
Моля даийте ми надежда и съвет.
Моля ви!
Heaven is my home!
I want to be there...
Georgi

it`s me

Мнениеот Гост » 20 Юни 2006, 12:18

00
Последна промяна Гост на 15 Яну 2007, 14:20, променена общо 1 път
Гост

Мнениеот Georgi » 23 Юни 2006, 14:17

Мисля, че досега не можах да формулирам ясно проблема си затова сега мисля да го обясня по-добре.
Първо. Лекувам се от Депресия и харесвам БДСМ!
Второ. БДСМ и в частност ролята ми на подчинен ми пречи на лечението.
Защо?
Прекрасно знаете симптомите на депресията-ниско самочуствие, подтиснатост, тревожност и.т.н
Аз се лекувам от това, но БДСМ връзката ми пречи защото как да съм с високо самочувствие като Господарката ми ме тъпче с токчетата си и целувам пръсчетата на крачетата и на колене пред нея и тя ме нарича мизерен червей. Пишка ми в устата, бие ме, унижава ме, язди ме като конче. Аз съм и подчинен изцяло и във всичко. Подтиска ме и ме измъчва. И всичко това ми харесва! А в същото време се боря с депресията. Получава се омагьосан кръг!
Моля помогнете. Искам да се избавя от депресиятя, но не искам да изгубя своята Богиня. Аз съм нищо без нея.
Е моля сега които с каквото може да помогне да го направи за да се избавя от този ужас.

Искам и аз да бъда готин пич(какъвто всъшност съм), и да свалям готините мацки. Има много покрай мен ама аз не им обръщам внимание. Ех. Що за човек съм аз.

Простете че изливам душата си ама няма с кого друг да споделя болката си!

Благодаря, че ме изслушахте!
Heaven is my home!
I want to be there...
Georgi

it`s me

Мнениеот Гост » 23 Юни 2006, 17:33

00
Последна промяна Гост на 15 Яну 2007, 14:19, променена общо 1 път
Гост

Мнениеот Georgi » 23 Юни 2006, 18:20

Да точно така!
Много си добър! Как само уцели в десетката!
Наистина непрекъснато усещам борбата вътре в себе си: Борбата м/у доброто и злото, дявола и Бога, собствените си мисли и чувствата и общоприетите правила. Това много ме измъчва. Наистина ли мога да бъда роб със самочувствие? Еха страхотно е ако е така.
Благодаря ти човече. Никой не ми беше казвал нещата така. Благодаря на теб, на форума, на интернет. Сигурно си много добър специалист.
Аз съм строителен инженер и ако имаш проблеми от този характер свиркаи-аз съм на среща.Ще помогна с каквото мога.
Лекувам се в Медицинска Академия при д-р Герджикова.
Тя е известна. Дали може да ми помогне. Аз още не съм се "разкрил"пред нея, но ще го направя-обещавам. Още следващата седмица.
Ще и разкажа всичко за моята сексуална перверзия и за вътрешната ми борба. Дано да ми помогне!
Ти ми даде надежда човече!
Не съм много вярващ, но Бог да те Благослови.
Добре че има свестни хора като теб и мен. Радвам се. Оправи ми деня!

п.с.Познаваш ли Lucy-la folle. Защо иска такива неща от мен!
Аз наистина имам нужда от помощ. Не от стъпкване. Въпреки че много ми харесва :D

Поздрави:Георги-Доброто момче
Heaven is my home!
I want to be there...
Georgi

Следваща

Назад към Начало форум

Назад към ЛИЧЕН ОПИТ